Jiří Polívka

Zakladatel a sbormistr Mifunu. Pedagogické činnosti se nepřetržitě věnuje od roku 1994. Působí na různých typech škol a zároveň vytváří vlastní umělecké projekty s dětmi. V posledních letech se převážně věnuje práci s dětským sborem Mifun. Hraje na trubku, klavír, zobcové flétny a perkuse.

Rory Beneš

Asistent dirigenta a nejstarší člen sboru. Na pravidelné zkoušky chodí přes deset let, v dnešní době ale spíše zastupuje právě roli asistenta.

Čas od času vede zkoušky přípravek i hlavních sborů a jako rodilý mluvčí pomáhá dětem s angličtinou.

Miloš Bok

Miloš Bok je jeden z nejvýznamnějších současných českých skladatelů v oblasti klasické hudby. Dále také dirigent, klavírista, sbormistr, varhaník a pedagog. V současnosti s Mifunem nacvičuje a provádí některá svá komorní díla, např. Missu Brevis Es dur.

----------------------------------------------

www.milosbok.com

Pavel Klimeš

Lektor zpěvu v Praze, se sborem úzce spolupracuje na různých projektech. V minulých letech s dětmi například pracoval na opeře Komíníček od Benjamina Brittena.

---------------------------------------------

www.zpev-pk.cz

Zvonič klapkový

Jemně cinká, když to zrovna nikdo nečeká. Je s námi jen krátce.

Štěpán Piller

Zpěvák mnoha žánrů, hudebník. Dříve člen sboru, v současné době se sborem často spolupracuje na různých projektech, či vystoupeních.

Drnkací trubačka

Kmitavými pohyby rozpohybuje své výčnělkové tělo, aby střemhlavě zatroubila.

Virvál zpěvavý

Je to morous, ale s plným klokotavým hlasem. Velice důležitý člen sboru.

Bubňák rytmový

Stálý člen sboru s vysoce funkčním mechanismem notové tvorby na daný rytmus.

Annamária d´Almeida

Obrovský talent české pop music, vítěz soutěže The Voice Česko Slovensko 2019.  Se sborem spolupracuje jako sólová zpěvačka a lektorka zpěvu.

Ester Nemjó

Ester Nemjó (*1992) Vytváří pro nás grafiku webu, plakáty, lístky... Absolventka Ateliéru filmové a televizní grafiky na UMPRUM. Věnuje se malbě obrazů, animovanému filmu, grafice, keramice, hudbě. Ráda si hraje se slovy. Nejraději však kombinuje vše dohromady. Vede lekce pro děti v Ateliéru Anima a spolupracuje s dětským sborem Mifun. Hraje na violoncello a stará se o malého Mikuláše. www.nemjo.com

DJ Flux

DJ FLUX alias Václav Tunkl se DJingu věnuje již více jak 20 let. Od roku 2009, kdy výhrává svůj první českoslovenký DJský titul na DJ MASTERS, již vybojoval více jak 20x první místo v domácích kolech prestižních soutěžích světového DJ.

Jakožto blízký přítel našeho sboru s námi spolupracuje už dlouhá léta na všelijakých akcích.

-----------------------------------------------

www.djflux.cz

Ester Nemjóová Onkubator